W dawnej sali koncertowej w zachodnim skrzydle Urzędu Miasta powstanie nowa sala sesyjna dla radnych. Pomieszczenia obok zaadaptowane zostaną na potrzeby Biura Rady Miasta, udrożniona będzie klatka schodowa od strony ul. Felczaka.

Główne zadania to:

demontaż sceny, zaplecza oraz boazerii naściennej;
• wykonanie instalacji elektrycznej, oświetlenia, sieci komputerowej, sieci wodno-kanalizacyjnej;
• remont ścian i sufitów, wykonanie sufitu podwieszanego i nowego stropu;
• montaż fasadowej ściany szklanej wewnętrznej na profilach aluminiowych;
• przebudowa wentylacji oraz montaż klimatyzatorów, ślusarki i stolarki drzwiowej.

Realizacja  11.10.2019 -30,06,2021

 
 

Wykonane zadania:

- demontaż starej konstrukcji świetlika dachowego

- wykonanie nowych belek żelbetowych

- wykonanie i montaż nowej konstrukcji stalowej oraz szklenie szkłem zespolonym świetlika dachowego

Realizacja 22.10.2020- 29.04.2021

 

Przebudowa dawnego zajazdu Szmaragd na cele Centrum Edukacji Ekologicznej - Szkolne Schronisko Młodzieżowe SZMARAGD - ZDROJE

Inwestycja zakłada generalny remont i przebudowę obiektu nad jeziorem Szmaragdowym w Zdrojach na potrzeby Centrum Edukacji Ekologicznej i Szkolnego Schroniska Młodzieżowego. Szeroko zakrojone prace obejmą między innymi częściową rozbiórkę i postawienie nowych ścian, remont dachu, budowę nowych klatek schodowych, wykonanie termoizolacji, wymianę wszystkich instalacji, wykończenie wnętrz,  zagospodarowanie terenu, budowę parkingu i dodatkowego budynku: tzw. „zielonej klasy”. Po przebudowie obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, wyposażony w pompy ciepła i monitoring.

W całorocznym schronisku dla gości dostępnych będzie ok. 40 miejsc noclegowych w pokojach dwu-, cztero- i sześcioosobowych z łazienkami, samoobsługowa kuchnia i jadalnia. Na parterze budynku planowana jest również mała gastronomia oraz sale ekspozycyjne. W dwóch kolejnych obiektach powstaną pomieszczenia do prowadzenia zajęć edukacyjnych, przede wszystkim z zakresu ekologii. W dawnym Szmaragdzie swoją bazę będzie mieć również Służba Leśna.

Realizacja 2018-2020

Remont budynku Rektorat ZUT (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny)

 
 

Galeria inne realizacje

  • Facebook
  • Instagram